Yodny Cajuste Jersey  O nas | Chimczak

O nas

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna założona przez lek. stomatolog Teresę Chimczak funkcjonuje już od 1994 r. Z chwilą ukończenia przez prowadzącą specjalizacji w zakresie ortodoncji (1997 r.), zajmuje się głównie leczeniem pacjentów z wadami zgryzu. Do końca 2012 r. praktyka funkcjonowała w Brzegu przy ul. Boh. Monte Cassino 6. Obecnie pod nową nazwą – „OrtoDentis” przyjmuje pacjentów w nowo wyremontowanym budynku przy ul. Rybackiej 3 w Brzegu.

ortodontaZESPÓŁ

W skład wykwalifikowanego zespołu osób pracujących w „OrtoDentis” – Specjalistycznej Praktyce Stomatologicznej wchodzą: lekarz stomatolog (ortodonta), higienistka stomatologiczna, pomoc stomatologiczna – rejestratorka, pomoc sanitarna oraz neurologopeda.

Teresa Chimczak – lekarz stomatolog (ortodonta)

Patrycja Józefkiewicz – higienistka stomatologiczna

Stanisława Sobczyk – pomoc stomatologiczna, rejestratorka

Agnieszka Staśkiewicz – neurologopeda

ortodontaCERTYFIKATY

W celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług właścicielka „OrtoDentis” – Teresa Chimczak (lekarz stomatolog posiadająca specjalizacje: I stopnia ze stomatologii ogólnej oraz II stopnia z ortodoncji) ukończyła wiele kursów prowadzonych przez ekspertów z Polski oraz wybitnych specjalistów w zakresie ortodoncji z zagranicy. Osoby pracujące w „OrtoDentis” na bieżąco poszerzają zdobytą wiedzę i umiejętności, podnosząc swoje kwalifikacje oraz wdrażają najnowsze trendy w leczeniu ortodontycznym, w celu zaoferowania swoim pacjentom najlepszej obsługi w zakresie leczenia wad zgryzu.

ortodontaWYPOSAŻENIE

Od 2013 r. Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna „OrtoDentis” funkcjonuje w nowoczesnym, przestronnym i przyjaznym dla pacjentów obiekcie przystosowanym dla osób  niepełnosprawnych.

Do dyspozycji pacjentów są nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne oraz gabinet do higienizacji. Planowany jest dalszy rozwój infrastrukturalny placówki oraz jej specjalistyczne wyposażenie. Umożliwi to pacjentom szeroki dostęp do kompleksowych usług stomatologicznych, w tym leczenia zachowawczego oraz protetycznego.

ortodontaMATERIAŁY

Pracujemy na najnowocześniejszych i sprawdzonych materiałach renomowanych amerykańskich i europejskich firm ortodontycznych, umożliwiających uzyskanie najbardziej optymalnych i przewidywalnych wyników leczenia.